o nas

Specjalizujemy się  produkcji pokarmów karpiowych m.in kulek proteinowych, kulek  pop-up, dipów i boosterów. Z roku na rok w planach mamy rozwijanie naszej działalności o dodatkowe produkty. Bazujemy na produktach najwyższej jakości. Naszą podstawą jest świeżość oraz niezawodność naszego towaru. Caly proces powstawania naszych kulek jak i płynów tworzymy sami od podstaw, zaczynając na mieszaniu miksu ,kończąc na naklejaniu etykiet.  Na naszych produktach zostały przeprowadzone badania laboratoryjne, dzięki którym otrzymaliśmy numer weteryjnaryjny PL3016051p.

Mimo, iż Firma powstała niedawno, produkcja kulek nie jest nam obca. Początkowo jak większość karpiarzy  po pewnym czasie stażu w przyjaźni z karpiami, chcieliśmy podnieść sobie poprzeczkę i stworzyć coś sami, coś co sprawi, że karpiowanie będzie nam sprawiać jeszcze więcej przyjemności.

Nasz TEAM

Masz pytania – zadzwoń do nas – pomożemy znaleźć rozwiązanie.

Krzysztof Kaczmarek

KAROL GRZEŚKIEWICZ

Jak to się zaczęło?

A zaczęło się bardzo niewinnie. Pierwsze kulanie odbyło sie w 2009 roku. Wyszło jak wyszło 🙂 , ale sie nie poddaliśmy i kolejne próby były dużo lepsze i kulki już wyglądały, jak kulki. Potem przyszedł czas na pierwsze testy już nad wodą.

Chcielibyśmy wszystkich zachęcić do korzystania z naszych produktów. Jak widać włożyliśmy w nie mnóstwo czasu i serca, aby doprowadzić nasze kuleczki do największej skuteczności. Nasze kulki stworzone są poprzez długoletnie testy i użycie najlepszej jakości komponentów.Kulki K&K FAMILY BAITS wyróżnia duża zawartość produktów o grubej frakcji, jak również intensywnych aromatów, a także zastosowanie sekretnych dla nas składników, które już na zawsze zostaną naszą słodką tajemnicą:)

POMYSŁY I KONCEPCJE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

NOWOCZESNE OPAKOWANIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

DOPASOWANE DO POTRZEB

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

ŁATWE W UŻYCIU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​